Mercedes-Benz Logolu Çikolata

Promosyon ürün sektörüne yeni imajı ile farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan T-Bony en kaliteli promosyon şeker ve çikolata vb. malzemeleri ile firmanızın markalaşma sürecinde, kurumsal kimliğinizi tanıtmada ve ürünlerinizin kalıcılığının sağlanmasında firmanıza destek olmayı hedeflemektedir.


Marka kimliğinize uygun konseptler yaratacak firmanızı desteklerken kullandığımız gıda maddelerinin kalitesine ayrı bir önem vermekteyiz. Bu yüzden alanında en iyilerle çalışmaya dikkat ediyoruz.
Şimdiye kadar pek çok markayı taçlandırmış olan T-Bony son olarak Mercedes-Benz markasının kurumsal kimliğine yakışır sunumu ve lezzetiyle göz doldurdu.


Çeşitli sektörlerde gösterdiği referans ve daha birçok çalışma ile kurumsal bir marka haline gelen T-Grup. T-Bony leziz tatlar ve sunumlarla da sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için burada.


Markanız ve firmanıza özel, sevdikleriniz ve çalışanlarınız için resmi ve dini bayramlar, sevgililer günü, yıl dönümleri, yılbaşı faaliyetleri gibi özel günlere; kurumsal kimliğinizle sunum yapmak istediğiniz her yerde, T-Bony ile iletişime geçerek kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturabilirsiniz.


Kurumsal Logolu Çikolata – Kurumsal Logolu Şeker – Dökme Şeker – Dökme Çikolata – Markaya Özel Paketleme – İsime Özel Tatlar ve Sunumlar – Firmaya Özel Lezzetler